Ece Pak Paketleme Gıda Ambalaj San.Tic.Ltd.Şti.

Adres: 1203/1 Sokak No:25/E-25/D-3 Ege Ticaret Merkezi (Gıda Çarşısı) Konak,İzmir

Telefon: 02324573653

Web: www.ecepak.com.tr

Toplam Ziyaret: 692

BANNER

FİRMANIN SON EKLENEN ÜRÜNLERİ FİRMANIN TÜM ÜRÜNLERİ

FİRMA İLANLARI

FİRMA HAKKINDA

Eminiz ki her biriniz bir gün, bir yerde, mutlaka ECEPAK ürünleri ile tanıştınız… ECEPAK’ın sizi sarıp sarmalayan temizliği, tazeliği ve lezzeti her zaman yanıbaşınızda…

Kim bilir, belki çok sevdiğiniz bir dönercide, mis gibi tereyağı kokan bir İskender Kebap’ın üzerine, baharatların şahı karabiberden serperken… Ya da, hani çoğu zaman gittiğiniz o meşhur tatlıcıda oturmuş, masanıza gelen dondurmalı keşkülün üstüne kırık fındık ilave ederken… Belki de misler gibi kokan yavrunuzun, yemeğe batıp çıkmış yumuk ellerini silerken… Ama unutmayın ki, tüm bu güzel anıların içinde temizliğin, tazeliğin ve lezzetin vermiş olduğu güvenin bir izi var: ECEPAK…

Kalitesiyle, sunduğu konforu size yaşatacak olan ürünlerin üreticisi ECEPAK,

ECEPAK; 2003 yılında, Özkan Karaman tarafından ülke ekonomisine kazandırılan ve kısa zamanda, markalaşma yolunda kendi alanında uzmanlaşmış bir firmadır.

Firma sahibi Karaman, 1990’lı yılların hemen başında İzmir’de, kolonyalı mendil kültürünü yaygınlaştıran ilk isimlerdendir.

ECEPAK; kendi segmentinde, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onay belgeli üretim yapan, Ege Bölgesi’nin öncü firmasıdır.

ECEPAK; kendi bünyesinde, müşterilerine grafik tasarım hizmeti veren Ege Bölgesi’nin ve İzmir’in alanında başarılı bir değeridir.

ECEPAK ürünlerinin imalat aşamalarında, hiçbir şekilde şebeke suyu kullanılmamaktadır. Firma bünyesindeki arıtma tesislerinde işlenip elde edilen saf su, ECEPAK müşteri ve ürün kullanıcılarının sağlığının teminatı olarak ön plana çıkar. Yine, ECEPAK üretim aşamalarında sadece ve sadece, Salina marka iyotlu tuz kullanmaktadır.

Çok farklı teknik özellikleri, son teknoloji otomasyon sistemleriyle donanımlı makine parkuruyla ve tecrübeli personeliyle ECEPAK oldukça geniş bir ürün gamına sahiptir. Türkiye’nin her bölgesine ve Avrupa’da Almanya, Yunanistan, Bulgaristan ve İsveç gibi ülkelerle beraber Amerika Birleşik Devletleri, KKTC ve Rusya’ya da yapmış olduğu ihracatlarla, kaliteli mal ve güvenli hizmeti tüketiciyle buluşturmaktadır.

Tüm bu başarıların yönetildiği merkez ofisi ve üretim tesisi İzmir – Yenişehir’de bulunan Ecepak Kuzey Ege ve Marmara Bölgeleri’nde bulunan iki yetkili bayisiyle de pazarlama ve servis ağını güçlendirerek, siz değerli müşterilerimize sadece bir adım uzaklıkta hizmet vermektedir.

İTO üyesi olan firmamız; müşterilerinin sağlık ve konforuna göstermiş olduğu önem ve duyarlılığı, çalışanlarına da göstermektedir. Firma bünyesinde periyodik olarak uzman medikal personel tarafından gerçekleştirilen sağlık taramaları “ECEPAK çalışanları sağlık bilinci” adı altında bizzat kurumsal kimlik çerçevesinde büyük bir ciddiyetle hayata geçirilmektedir.

Ürünlerimiz arsasında yer alan kolonyalı ve hijyenik mendiller, ambalaj poşet ve torbaları, ambalaj kağıtları, Amerikan servis kağıtları, poşet tuz – karabiberler, poşet – stik şekerler – tatlandırıcılar, çeşitli ebat ve sunumlarıyla tek kullanımlık zeytinyağları, poşet kürdanlar, balonlar ve kibritlerler en modern teknolojik yöntemlerle çalışan poşetleme sistemleriyle ECEPAK özverisiyle size ulaşmaktadır.Temizliğin, tazeliğin ve lezzetin en güvenli yolu: ECEPAK…

YORUMLAR

FİRMA KONUMU