Dinçay Kırtasiye

Adres: 1201/4 Sokak No:2-2/A Ege Ticaret Merkezi (Gıda Çarşısı) Konak,İzmir

Telefon: 02324697775

Web: www.dofis.com.tr

Toplam Ziyaret: 242

BANNER

FİRMANIN SON EKLENEN ÜRÜNLERİ FİRMANIN TÜM ÜRÜNLERİ

FİRMA İLANLARI

FİRMA HAKKINDA

45.yılda daha güçlü, daha dinamik, daha genç!
Sektöründe 45. yılını dolduran firmamız; dünyaca tanınan seçkin markaları, yılların verdiği deneyim ile seçilmiş onbinlerce ofis ürününü, profesyonel kadrosu, uzman müşteri temsilcileri ile Yenişehir ve Alsancak mağazalarında sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda mağazalarımızda; tüm kırtasiye ve kağıt çeşidinin yanı sıra bilgisayar ve çevre birimlerinden, orjinal sarf malzemelerine, ofis makinelerinden yazıcılara, mühendislik ölçüm aletlerinden, özel ve ayrıcalıklı ofisler için titizlikle seçtiğimiz prestij kırtasiye ürünlerine kadar çok geniş bir ürün yelpazesini bulundurmaktayız.

Ege’ nin en büyük kurumsal firmalarından, küçük işletmelere ve son tüketiciye kadar çok geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermekte olan firmamız; satınalma ihtiyaçlarını profesyonel bir ortama taşıyarak, hızlı, hatasız hizmet ve dengeli fiyatlar ile onbinlerce ofis ürününü tüketiciyle buluşturmakta ve deneyimli kurumsal müşteri temsilcileri ile satınalma kolaylığı sağlamaktadır.

Değişen gelişen iş yaşamında Dinçay’ da ilk günden bu güne 45. yıldır değişmeyen; dürüst ve şeffaf ticaret anlayışımız, kaliteli ürün, hızlı hizmet ve uygun fiyat politikamızdır. Müşterilerimizin bu nedenle bize gösterdiği güven ise en büyük zenginliğimizdir.

Firmamız teknolojik altyapısını yenileyerek, mağazalarında online bağlantıyı kurup, tüm ürünlerinin giriş çıkışını barkod ile takip etmektedir.Böylece; hatasız ve hızlı sevkiyat sağlayarak sizlere sunduğu hizmet kalitesini bir kat daha artırmış ve yenilikçi çağdaş yüzüyle öne çıkmıştır.

Kırtasiye sektörü her geçen gün sektöre katılan irili ufaklı yeni oyuncuları ve artan rekabeti ile henüz yeteri düzeyde gelişmemiştir.Yoğun bir ürün / fiyat karmaşasının olduğu bu ortamda firmamız 45 yıldır değişmeyen dürüstlük ilkesi ile müşterilerine en doğru ürünü en uygun fiyat ile sunmaktadır. Ürün devamlılığı konusundaki hassasiyetimiz ve çıtası sürekli yükselen hizmet kalitemiz ile bu gün olduğu gibi gelecekte de sektöründeki en prestijli firmaların arasındaki yerimizi koruyacağımızı biliyor ve bu anlayış ile yolumuza devam ediyoruz.Vizyonumuz;
Sektöründe farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak…

Misyonumuz;
Güçlü bir hizmet ağı kurup, müşterilerimize kaliteli hizmet sunarak güvenilir bir partner olmak ve artı değerler yaratmak…

Kurumsal Hedeflerimiz;
İnsana ve çevreye saygılı, ülkesi için katmadeğer yaratan, çalışanlarının mutluluğuna ve eğitimine önem veren, devamlı gelişen bir kuruluş olmak…

YORUMLAR

FİRMA KONUMU